Lekarze i specjaliści

Poznaj nasz zespół

właścicielka MMedic Nadarzyn

Małgorzata Kowalska-Płachta

Właścicielka gabinetu MClinic Nadarzyn i MMedic Nadarzyn

Z wykształcenia manager i trener, z pasji certyfikowany Beauty Coach. Ukończyła szkolenia zawodowe z zakresu kosmetyki ogólnej, kosmetologii estetycznej i trychologii. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz terapiach łączonych dedykowanych do określonych problemów skórnych.

dr Milena Czarnocka

Lekarz medycyny

Pani Doktor ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w języku angielskim w 2021 roku, następnie staż podyplomowy w CSK UCK WUM Banacha.
Podczas studiów i po ich zakończeniu odbywała praktyki/staże z zakresu medycyny rodzinnej i nie tylko w krajach takich jak: Islandia, Peru, Ukraina czy Wielka Brytania. Jest członkiem Fundacji im. Lesława Pagi- pierwotnie stypendystą jednego z programów dot. poprawy funkcjonowania ochrony zdrowia w Polsce. Regularnie uczestniczy w konferencjach oraz szkoleniach z zakresu medycyny rodzinnej.

Prywatnie od wielu lat entuzjastka sportu i zdrowego trybu odżywiania, uwielbiająca podróże oraz ludzi i doświadczenia, jakie ze sobą niosą. 

Dr Czarnocka udziela konsultacji z zakresu medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych. Doskonalę swoje umiejętności w zakresie ultrasonografii (USG) jamy brzusznej. Stawia na partnerską współpracę z pacjentem. Przyjmuje dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Wystawiam e-ZLA (zwolnienia), recepty oraz skierowania.

PIELĘGNIARKA nadarzyn

Karolina Sapkowska

Pielęgniarka

Wykwalifikowana magister pielęgniarstwa,  w trakcie specjalizacji z Pielęgniarstwa Rodzinnego. Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada uprawnienia do wykonywania: badania fizykalnego, ordynowania leków i wypisywania recept, leczenia ran, szczepień, stawiania baniek lekarskich, wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wykonywania i interpretacji EKG. Dodatkowo biegle porozumiewa się z pacjentami anglojęzycznymi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz kompetencje, aby praktykować na najwyższym poziomie profesjonalizmu, zgodnie z najnowszymi trendami medycznymi w dziedzinie pielęgniarstwa. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała w środowisku szpitalnym na oddziałach: internistycznym, chirurgii, pediatrycznym oraz w środowisku szkolnym. Posiada umiejętność pracy z pacjentami dorosłymi, seniorami, nastolatkami oraz dziećmi.

dr Magdalena Toporek

Endokrynolog

Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Warszawskich placówkach medycznych: SPZOZ Warszawa Wola Śródmieście oraz Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii SPC SK w Warszawie.

Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Główne obszary zainteresowań to choroby tarczycy oraz pozostałych gruczołów wydzielania wewnętrznego.

Specjalizuje się w leczeniu otyłości i chorób przysadki mózgowej.

Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Leczone choroby: niedoczynność tarczycy, anemia, nadczynność tarczycy,choroba hashimoto,ginekomastia,trądzik, choroby genetyczne, choroba addisona, hiperprolaktynemia, choroba Gravesa-Basedowa, choroby tarczycy, rak tarczycy, choroby autoimmunologiczne, hipercholesterolemia hiperlipidemia, zmęczenie, choroby metaboliczne.

dr Ivan Yafimtsau

Lekarz Medycyny Estetycznej

Lek. Ivan Yafimtsau to pochodzący z Kanady absolwent kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kontynuował kształcenie podyplomowe dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, na kierunku Medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska. U swoich pacjentek stawia na harmonię między zdrowiem, a urodą – profilaktykę starzenia, naturalne efekty i zabiegi anti-aging. Stale poszerza swoją wiedzę na wielu kursach praktycznych oraz sympozjach naukowych. Prywatnie miłośnik zwierząt i gry na fortepianie

Michał Oracz

Fizjoterapeuta

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskał na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 7 lat pracuje z pacjentami i nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Metody, którymi pracuje to między innymi: terapia manualna według Karela Lewita, terapia tkanek miękkich według koncepcji FDM i FDM Neuro, igłoterapii Suchej, kręgosłup – osteopatyczna diagnostyka i leczenie, pinoterapia, terapia Manualna według koncepcji Radosława Składowskiego.

osteopata i fizjoterapeuta nadarzyn

Łukasz Grotowski

Dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta

Absolwent Flanders International College of Osteopathy oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Oferuje pacjentowi nowoczesną terapię w dziedzinie leczenia zachowawczego problemu narządu ruchu oraz bólu w obrębie ciała. Specjalizuje się w analizowaniu budowy i schematu poruszania się naszego ciała – jego dysfunkcji, odkrywaniu przyczyn bólu, a następnie likwidowaniu ich poprzez stosowanie indywidualnie dobranej do potrzeb pacjenta terapii.

dr Izabela Bakalarska.

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta w trakcie szkolenia z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT), pedagog resocjalizacji. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej.

W pracy łączy metody terapii poznawczo-behawioralnej, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz terapii EMDR.

Pracuje jako psycholog w szkole, gdzie udziela wsparcia dzieciom i ich rodzicom zarówno podczas indywidualnych sesji, jak i w formie warsztatów.

Doświadczenie zdobywała w Stacjonarnym Oddziale Psychiatrycznym w Łomży, placówkach oświatowych oraz Domu Pomocy Społecznej.

Prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię dzieci, młodzieży, dorosłych, par, a także konsultacje wychowawcze.

dr n. med. Andrzej Sadowski

Chirurg, specjalista chorób kręgosłupa

Doktor nauk medycznych, specjalista rehabilitacji chorób narządu ruchu, chirurg, dyplomowany instruktor terapii manualnej. Lekarz praktyk używający technik medycyny manualnej na codzień. Bezpośredni uczeń Profesora Karela Lewita z Pragi. 35- letnie doświadczenie w nauczaniu terapii manualnej w środowisku fizjoterapeutów i lekarzy. Były wieloletni wiceprezes Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej. Pracował w Instytucie Reumatologii w Warszawie. Redaktor naukowy i tłumacz podręczników z zakresu rehabilitacji i medycyny manualnej. 

Diagnozuje i leczy pacjentów z chorobami i bólem w obrębie kręgosłupa oraz stawów kończyn.

dr Małgorzata Gaworczyk

Dermatolog

Małgorzata Gaworczyk jest specjalistą dermatologii, trenerem Master Class z zakresu medycyny estetycznej oraz wykładowcą akademickim. Pani doktor wielokrotnie uczestniczyła w zagranicznych oraz krajowych kongresach dermatologicznych i dotyczących medycyny estetycznej. W tym ostatnim przedmiocie Pani doktor posiada wieloletnie doświadczenie. Ponadto Pani doktor jest byłą konsultantką dermatologii w Paryżu, Dubaju i Londynie. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

mgr Elżbieta Czujko

Psychoterapeuta

Psychoterapeuta z 30-letnim doświadczeniem w terapii osób dorosłych. Specjalizuje się w pomocy osobom zmagającym się z problemem alkoholowym, osobom mającym problemy emocjonalne, relacyjne, osobom borykającym się z depresją i lękami. Pomaga wyjść z trudnych sytuacji życiowych takich jak strata, żałoba, rozpad związku czy wypalenie zawodowe. Z powodzeniem wspiera relacje rodzinne. Prowadzi terapie par.

dr Marcin Kuna

Lekarz pychiatra

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz Rezydent Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. Prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

mgr Iwona Kłopocka

Psycholog

Psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Specjalizuje się we wspieraniu ludzi w trudnych sytuacjach życiowych. Pomaga w odzyskiwaniu siły psychicznej, wspiera w kryzysach emocjonalnych i towarzyszy w poszukiwaniu nowych reakcji na wyzwania.

Przychodząc do nas

Masz pewność, że zostaniesz otoczony troskliwą opieką
naszego personelu medycznego!

Scroll to Top